Zaloguj się
login
hasło kwatery pokoje agroturystyka
Brak konta ? Zarejestruj się !
   Strona główna   |    Regulamin   |    Kontakt   |    Pomoc   |    Zaloguj się

RejestracjaRejestracja, czyli wprowadzenie danych adresowych Gospodarza do serwisu, jest niezbędna do komunikacji z serwisem. Żadne wprowadzone dane Gospodarza nie są upubliczniane na stronach www. Dla turystów będą natomiast udostępniane dane kontaktowe ośrodka (podawane w innym formularzu). Poniżej przedstawiono opis poszczególnych pól formularza. Pola oznaczone gwiazdką z prawej strony muszą zostać wypełnione.
Login* - to nasza niepowtarzająca się w serwisie nazwa którą bedziemy się posługiwać podczas logowania w serwisie. Login wybierasz samodzielnie i może być to dowolne słowo zawierajace minimum 5, a maksymalnie 15 znaków. Znaki moga być literami, cyframi znakiem podkreślenia (_). Nigdy nie rozpoczynaj jednak logina od cyfry. Zastanów sie dobrze nad wyborem loginu, gdyż nie ma możliwości zmiany loginu.

Hasło* - również wybierasz samodzielnie. Powinno się składać z min. 6 znaków, maksymalnie 15 znaków złożonych z liter i cyfr. Hasło można zmienić po zalogowaniu sie w formularzu danych adresowych gospodarza. Jeśli podejrzewasz, że hasło dostało się w niepowołane ręce, dokonaj zmiany hasła.

Powtórz hasło - dla pewności należy podać hasło jeszcze raz.

Firma - nazwa Twojej firmy. Jeśli rejestrujesz się jako osoba prywatna, pozostaw pole puste.

NIP - pole nieobowiązkowe dla osób prywatnych.

Imię* - imię Gospodarza.

Nazwisko* - nazwisko Gospodarza.

Ulica* - ulica na której mieszka Gospodarz, łacznie z numerem domu/mieszkania.

Kod pocztowy* - kod pocztowy miejsca zamieszkania Gospodarza.

Miejscowość* - miejscowość, w której mieszka Gospodarz.

Województwo* - województwo, w którym mieszka Gospodarz.

Email* - email gospodarza do kontaktu z serwisem. Ponieważ emaile ośrodka lub osób kontaktowych mogą być inne, w formularzu do wprowadzania danych ośrodka będzie można podać inne maile (lub takie same jeśli email gospodarza pokrywa się z emailem ośrodka i osoby kontaktowej.

Telefon - numer telefonu stacjonarnego Gospodarza do kontaktu z serwisem. Ponieważ telefony do ośrodka lub osób kontaktowych mogą być inne, w formularzu do wprowadzania danych ośrodka będzie można podać inne telefony (lub takie same jeśli telefon gospodarza pokrywa się z telefonem ośrodka i osoby kontaktowej).

Telefon (kom) - numer telefonu komórkowego Gospodarza do kontaktu z serwisem. Ponieważ telefony komórkowe do ośrodka lub osób kontaktowych mogą być inne, w formularzu do wprowadzania danych ośrodka będzie można podać inne telefony (lub takie same, jeśli telefon komórkowy Gospodarza pokrywa się z telefonem komórkowym ośrodka i osoby kontaktowej).


   Strona główna   |    Regulamin   |    Kontakt   |    Pomoc   |    Zaloguj się
kwatery, pokoje, agroturystyka, turystyka